Bağkur Devlet Şifresi Unuttum

30

Bağkur Devlet Şifresi Unuttum

Eğer e-Devlet şifresini ilk olarak ptt ler aracılığıyla aldıysanız ve şifrenizi unuttunuz yada kaybettiyeseniz turkiye.gov.tr sitesi üzerinden bu şifreyi hatırlatılması veya sıfırlanması yapılmamaktadır. Tekrar bir Ptt şubesine giderek bu sefer 10 tl karşılığında yeni şifrenizi almak zorundasınız. Bu güvenlik için yapılan bir uygulamadır.

Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT’den alınacak her şifre için ayrıca 10 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.”

 

  1. erdal kaya diyor ki:

    e devlevlet şifremi giriyorum sayfa açılmıyor neden mailime şifremi gönderirseniz sevinirim

  2. alper diyor ki:

    mrb ben e devlet şifremi aldım ama çok saçma gelen bir durum var sorun şuki şifremle siteye hergiriş yaptığımda benden şifremi yenilememi istiyor her defasında yeni bir şifre uygulamak çok saçma ayrıca ben her değiştirdiğim şifreyi nasıl hatırlayımki güvenlik için değiştirlmesi gerekiyor diyor ondan ziyade daha önce kullandığın şifreyi kabul etmiyor yani her defasında değişik bir şifre uygulanacak çok olumsuz her unuttuğum şifre içi,n 10 tl bedel bence cezadan ziyade vergi gibi bişi oluyor asıl şifremiz buuuu saygılarrr ;)

Konu İle İlgili Yorum Yaz