Bağkur Emekli Aylık Bilgisi

14

Bağkur Emekli Aylık Bilgisi
Bağkur emekli aylık bilgisi sorgulamasını öğrenmek için aşağıda e-Devlet sistemine verilen bağlatıyı kullanarak 4B Emekli Aylık Bilgisi panelini kullanarak gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Bağkur Emekli Aylık Bilgisi Tıklayınız

Eğer e-Devlet şifreniz yoksa Bağkur Emekli Aylığı bilgisini SGK.GOV.TR üzerindende görüntüleyebilirsiniz. Bu işlem için aşağıdaki adımları uygulayınız.

Bağkur Emekli Aylık Bilgisi için Tıklayınız

Form’daki tüm alanları kimlik bilgilerinize göre doldurdukdan sonra açılan sayfada “Emekli Aylık Bilgisi 4B” bağlantısına tıklayarakda sorgulama yapabilirsiniz.

 1. salih komuk diyor ki:

  1988 giriş 1973 aralık doğumlu kaç yaşında emekli olur

 2. ismail karadağ diyor ki:

  emekli maaşı

 3. habibe pinar diyor ki:

  bagkur emeklisiyim kesintisiz tam emeklimaasimi ogrenmek istiyorum.13 cu basamaktan 2003 temmuzda emekli oldum yardimci olmanizi rica ederim .saygiyla.

 4. döndü diyor ki:

  emekli maaşı sorgulama intibak zamlı

 5. firdevs kucur diyor ki:

  bag kuruma ulasamiyorum simdi sifre cikmis bende sifre yok gonderebilirmisiniz odenecek borclarim var ne kadar oldugunu bilmedigim icin odeyemiyorum.

 6. hüsne ese diyor ki:

  bagkurdan emekli oldum 2012 de.Para ödeyip emekli oldum 51000 tl ve 600tl emekli parasi baglandi.Arkadasim bi kacsene önce cok az ödeme yapip benden daha fazla naliyor 800 tl den fazla.Neden ben az aliyorum.Hesaplamada bir yanlislik olmasi lazim bunu lütfen arastirin ve ödenmeyen parayi toptan yollayin.Nekadar sürer ve bagkur hesaplamalarda yanlishesap yapildini haberlerde söylemislerdi.Bu nezaman hesaplanacak düzenlenecek.Lütfen cevap bekliyorum

 7. Hatice diyor ki:

  emekli aylık bilgilerini göremiyorum. Emekli insanların büyük çoğunluğunun kolayça bulabileçeği şekilde sayfanızı düzenlerseni seviniriz.

 8. mustafa diyor ki:

  maasım nekadar

 9. şaban koç diyor ki:

  sim emelıyım zam parkını görmek istiyorum

 10. ahmetkaramocu diyor ki:

  ben suanda emekliyim kaçbara emekli mayısı alacagi saygılar

 11. emine diyor ki:

  bagkur emekli aylik bilgime ulasamiyorum.

Konu İle İlgili Yorum Yaz