Aski Elektrik Kesintisi

0

aski elektirik kesintisiAski Elektrik Kesintisi, Ankara elektrik kesintisi, Ankara elektrik arıza tel. Ankara’da bugün elektrik kesintisi var.

Son günlerde Ankara genelinde programlı ve programsız elektrik kesintileri yaşanmaktadır. Yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle de pompa istasyonlarımız durmakta ve zorunlu su kesintileri yapılmaktadır.

Sıcaklık değerlerindeki artış, elektrik hatlarındaki aşırı yüklenme, bakım onarım faaliyetleri gibi nedenlerle yapılan elektrik kesintileri, su dağıtım sistemimizi de olumsuz yönde etkilemekte, pompa istasyonlarımızın durması nedeniyle kısa süreli su kesintileri yaşanmaktadır. Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan zorunlu su kesintilerinden ötürü vatandaşlarımızdan özür diler, gösterdikleri sabır ve anlayıştan ötürü vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Enerjisa tarafından şebeke bakım ve arıza onarım çalışmaları kapsamında yapılan planlı elektrik kesintilerinin listesine öğrenmek için aşağıdakibağlantıdan sisteme giriş yapınız. Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. yaptığı yazılı açıklama ile 24 Mart 2014 Pazartesi günü Ankara’da elektrik kesintisi yapılacak yerleri açıkladı. İşte Ankara’da bugün elektrik kesintisi yapılacak yerler ve saatleri.

Enerjisa Elektirik Kesintisi Sorgulaması Yapmak için Tıklayınız

 

Çağrı Merkezi: 186

Konu İle İlgili Yorum Yaz