Facebook Zaman Tünelinden Çıkış

6

Facebook Zaman Tünelinden Çıkış

Facebook’un geçtiğimiz Eylül ayında düzenlenen F8 Konferansı’nda tanıttığı hayatımızı ‘bir film şeridi’ gibi gözler önüne sereceği belirtilen ‘Zaman Tüneli’ tasarımı hakkında kullanıcıların genel izlenimi açık ara olumsuz.

Eylül’de tanıtılan ve Aralık ayında da seçime bağlı herkesin kullanımına açılan ‘Zaman Tüneli’, önümüzdeki günlerde mecburi olarak tüm Facebook kullanıcılarının geçeceği yeni tasarım. Yani istesek de istemesek de böyle kullanacağız Facebook’u.

Facebook Zaman Tünelinden Çıkış


Aşağıdaki tarayıcılardan hangisini kullanıyorsanız üzerini tıklayın ve eklentiyi indirip kurdukdan sonra Facebook Zaman Tünelinden Kurtulmuş olacaksınız.

İşlemleri doğru olarak yerine getirdiğinizde Facebook hesabınızın eski haline döndüğünü görebilirsiniz.

Mozilla Firefox, Google Chrome, İnternet Exporer

 

 1. ÖMER COŞKUN diyor ki:

  TÜM İŞLEMLERİ YAPMAK İSTEDİM, ANCAK DALGA GEÇİYORLAR SANKİ.OLMUYOR,OLMUYOR, ZAMAN TÜNELİNDEN KESİNLİKLE ÇIKILAMIYOR,HEPSİ GERÇEK DIŞI…BUNUN YÜZÜNDEN FACEBOOK ‘DAN ÇIKMAYI DAHİ DÜŞÜNÜYORUM…

 2. ibrahim eker diyor ki:

  zaman tünel cıkmak istiyorum

 3. fergül deniz diyor ki:

  zaman tünelini istemiyorum lütfen kaldırın saygılarımla

 4. mehmet haluk zeytçioğlu diyor ki:

  emeginize sağlık mükemmel bir program. herkese çok teşekkürler

 5. Derya Mükan diyor ki:

  Bu uygulama neden ? Hayatımızda zaten bir ton olumsuzluk yaşıyoruz, bir kısım insanların baskısı üzerimizde, dayatmalar tam gaz! Zaman Tüneli denilen Facebook’un yeni dizaynı çok kötü, ben bir aydır Zaman Tüneline asla geçmem diyordum ki bir sabah kendimi orada buldum ve şoke oldum. Tamam emek verilmiş yeni görünümüne, saygı duyarım, fakat olmamış. Eski hali çok daha iyi. Kendi profilimiz de hemen her şeyi görüyorduk, arkadaşlarımızın profillerinde de öyle. Şimdi ise devasa büyüklükte yazılar, fotoğraflar adeta açar açmaz burnumuza kadar giriyor. Karışık sağlı sollu haberler, görüntüler hayır HİÇ HOŞ OLMAMIŞ, BEN ESKİ FORMATINI DAHA GÜZEL BULUYORDUM, LÜTFEN DAYATMAYIN İ S T E M İ Y O R U M !!!

 6. Mert diyor ki:

  Olay budur sonunda lanet olası zaman tünelinden kurtuldum emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

Konu İle İlgili Yorum Yaz