İski Arıza

305

İSKİ Arıza ve Su Kesintisi sayfasında İSKİ‘nin arıza ve su kesintilerini ilçe, semt, mahalle olarak hangi tarih ve saatlerde arıza ve su kesintisinin olduğunu, arıza ve kesintisinin nedenini, ne zamanın sorunun çözüleceği bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Uygulama için yazının devamını ve açıklamaları okuyunuz.

İski Arıza ve Su Kesintisi olan semtleri ve mahalleleri internet üzerinden öğrenebilir, çalışmaların ne zaman tamamlanıp su verilmesinin ne zaman başlayacağını sorgulayabilirsiniz. Sizde bölgenizde su kesinti var mı yok mu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.

İSKİ Su Kesintisi Sorgulaması için Tıklayınız

Fatura, Tahakkuk, Okuma, Su Açma/Kapama, Itiraz gibi islemleriniz ile ilgili sikayet ve isteklerinizi aşağıdaki numaradan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

İSKİ Su arıza Hattı Telefon no : 185

E-mail: iski@iski.gov.tr

Aşağıdaki alandan yorumlarınızı yazabilirsiniz.

 1. vatandaş diyor ki:

  esenyurt’da oturuyoruz iki günde bir su kesiliyor ve bu kesinti en az 10 saat sürüyor. bıktı artık buna bi çözüm bulun sabahtan beri sular kesik hala gelmedi böyle şey olmaz yav.

 2. 2Pac diyor ki:

  yapacağınız işin içine edim saat 23:00 bitecek su arızası öylemi

 3. ferhat diyor ki:

  yeter artik acin sulari bu nasil arizaymis bitmek bilmedi

 4. 2Pac diyor ki:

  sözde saat 17:00 da bitiyordu şimdi 20:00 yapmışsınız bitme olayını bunu sürekli yapıyorsunuz saat vermeyin bari şu saatte bitecek die bir tane düzgün iş olmazmı

 5. esenyurtlu diyor ki:

  Bu nedir Allah aşkına.. Neredeyse 3 günde bir suyumuz kesiliyor.. İstanbul un her seferinde su kesintisi olan yeri tek ilçesi herhalde Esenyurt. Böyle bi çileye az rastlanır

 6. su kesintisi diyor ki:

  ne zaman su Beylerbeyi gelecek? Sair asaf halet çelebi sokak

 7. üsküdarlı diyor ki:

  Üsküdar mimar sinan mahallesinin suları 30 saattir kesik. Acil bir çözüm bulun lütfen..

 8. mehmet erkan diyor ki:

  bayrampaşada sular kesik,ne zaman gelecek.
  saygılar.

 9. 2Pac diyor ki:

  sevil hanıma katılıyorum bu ne iş arkadaş zırt bırt kesiyorsunuz suları

 10. gulcan diyor ki:

  Ya biktik artik surekli sular kesik veya incecik akiyo yeter ya bune boyle. Uzun suredir adam gibi su akmiyor artik bi cozum

 11. Sevil diyor ki:

  bu ne ya secim bitdi su yuzune hasret kaldik her gun sumu gidermish Ne hikmetse secime kadar ariza yok secim biter bitmez zulume devam.Birdaha size oy moy asla yok.

Konu İle İlgili Yorum Yaz