İzsu Arıza

1

İzsu Arıza, İzsu Kesinti
İZSU Genel Müdürlüğü su kesintileri konusunda vatandaşları gerekli bilgilendirmeleri web sitesi aracılığıyla duyurmaktadır. Gazemir, Bornova,  Karşıyaka, Konak, Urla ve diğer tüm bölgelerdeki su kesintilerini online olarak görebilirsiniz.

Programlı su kesintileri içinde gerekli duyurular sayesinde vatandaş daha su kesintisi yaşamadan önlem alabiiyor. Bu sayede aniden su kesintisin verdiği sıkıntıların bir nebze önüne geçebiliyor. Sizde bir adım önde olmak ve teknolijinin nimetlerinden faydalanmak istiyorsunuz makalemimizde yer alan adımları uygulayınız.

izsu su kesinti

İzsu Arıza Sorgulaması Yapmak için Tıklayınız

Not: İlgili Sayfadan Planlı Su Kesintilerini görebilirsiniz.

İzsu Arıza Tel

Herhangi bir su kesintisi durumunda veya arıza bildirimi yapmak istediğinizde 185 Çağrı merkezini aramanız gerekiyor. Çağrı merkezine 445 66 55 telefondan da ulaşılabilir, arıza,istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Belirtilen tüm istek ve şikayetler ,ilgililere anında iletilmekte ,tüm görüşmeler kayıt altına alınarak takibi yapılmaktadır.

İzsu Arıza Bildirimi (Online)

Aşağıdaki linkden sisteme giriş yaptıkdan sonra tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Arıza Bildirimi Yapmak için Tıklayınız

 

İZSU ARIZA TAKİP

Size verilen Arıza kayıt numarası ile mevcut sorun hakkında online bilgi edinebilirsiniz
Arıza takip etmek için tıklayınız…

  1. levent uyurkulak diyor ki:

    erzene mahallesi 12. olgun apt.sakiniyim su saati tek olduğundan banyoda ara saat konulmak suretiyle su paraları hesaplanmakta fakat arada fark ortaya çıkmakta bu fark tekrar dairelere paylaştırılmakta ayrıca ben evime her ay su saatine bakılacak diye evime birilerini sokmak zorunda değilim ve bu şekilde fazla su parası ödemekteyim izsuya danıştık fakat böyle bir uygulama olamayacağını söylediler kısacası başlarından savdılar bayraklıda her dairenin su saatleri ayrılmış bizde neden olmuyor bu konuda nasıl bir yol izlemeliyiz bu konudan oldukça rahatsızım yasal yoldan bu konu açıklığa nasıl kavuşur yardımcı olmanızı diler şimdiden teşekkür ederim.

Konu İle İlgili Yorum Yaz