Vatandaşlık Başvuru Sorgulama

2

Vatandaşlık Başvuru Sorgulama, Vatandaşlık başvurusu ne aşamada bu sorularınızın cevabını takip sistemine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

vatandaşlık başvuru sorgulama

T.C vatndaşlığı için başvuru yapanlar isterlerse başvuru durumlarının hangi aşamada olduğunu öğrenebilirler. Vatandaşlık başvurunuza ait dosya numarasını biliyorsanız “Vatandaşlık Başvurusu İşlem Durumunu Sorgulama” sayfasından başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Vatandaşlık Başvuru Sorgulaması Yapmak için Tıklayınız

 

  1. MERA diyor ki:

    selam

  2. ali diyor ki:

    sayın başbakanım benım sorunum taşeronla ilgili ben bağcılar devlet hastanesinde çalışıyorum .yaklaşık 2yıldır ama ne hikmetse ihaleyı hep aynı şirket giriyor bir onis oluyor bir haktok oluyor ama olan bize oluyor maaşlarımız her defasında düşüyor bir ay aldığımızla bir ay birbirini tutmuyor mesayı kalıyoruz maşımız üç kuruş fazla alacaz derken bir bakıyoruzki yine aynı düşüyor ne olur bize sahip çıkın biz muhatap bulamıyoruz değer veren yok temizlikcıyız ve ilkokul mezunuyuz ya değer vermiyorlar bizisede işten çıkarırlar diye korkumuzda sesimizi çıkaramıyoruz ama bizim hakımızı yiyiyorlar. bize sahip çıkın lütven ismımızı vermeyın işten çıkarırlar artı birşeyı daha sizle paylaşmak istiyorum bu hastane ile ilgili denetime geliyorlar sıyoda ama bir hafta öncede haber geliyor bu nasıl denetım anlıyamadım saygılar

Konu İle İlgili Yorum Yaz