Android e-Devlet Uygulaması

0

Andorid e-Devlet Uygulaması

e-Devlet Kapısı Android akıllı telefonlar için T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından hazırlanmış resmi e-devlet uygulaması. Bu uygulama sayesinde sabıka sorgulama işlemlerini cep telefonunuzun üzerinden yapabilirsiniz.

Adli Sicil Kaydı” hizmeti, 3 Temmuz 2013 tarihinden itibaren iOS, android ve Windows Phone tabanlı akıllı telefonlar üzerine geliştirilmiş e-Devlet Kapısı uygulaması üzerinden sunulmaya başlandı.


android e-devlet

e-Devlet Kapısı Mobil Devlet uygulaması ile Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi web sitesi olan www.turkiye.gov.tr adresinde kullanabildiğiniz pek çok hizmetten artık mobil olarak da faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak yapabilecekleriniz imei numarası sorgulaması, sabıka kaydı alma, taşıtınızın emniyetteki durumu ve vergi borçları sorgulaması, ehliyet ceza puanınız, aile hekimi sorgularınız ve sigorta dökümünüz gibi oldukça fazla.

e-Devlet işlemlerinde bilgisayarınızda yapabildiğiniz pek çok işlemi Android telefonunuzu kullanarak yapmak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir uygulama.

Android e-Devlet Kapısı Uygulaması için Tıklayınız

İOS e-Devlet Kapısı Uygulaması için Tıklayınız

Windows Phone e-Devlet Kapısı Uygulaması için Tıklayınız

Konu İle İlgili Yorum Yaz