Emekli Sandığı ile anlaşmalı kurumlar

1

Emekli Sandığına bağlı emeklilerin, emekli sandığı ile anlaşmalı hastanelerden diğer hastanelere oranla avantajlarının olduğu herkez tarafından bilinen bir gerçektir.
Bu sebeble şehrinizde bulunan emekli sandığı ile anlaşmalı, sözleşmeli hastane veya poliklinikler için emekli sandığı kurumunun hastane adına ve ile göre arama yapan web sayfalarından yararlanabilirsiniz. İlgili sağlık kuruluşu ve kurumları arama bağlantısı aşağıdaki gibidir.

İlgili sayfaya eriştiğinizde sayfaya emeklilik kurumunuzla anlaşmalı hastaneleri listeyebilmek için Hastane Adı kısmına bildiğiniz bir hastane adını yazabilirsiniz. Bu alan boş kalsa dahi sorgulama işleminde sorun olmayacaktır.. Sadece sorgulama sonuçlarını en aza indirmek için kullanılmaktadır. Hastane Adı bölümün altında iller bulunmaktadır. Bu bölümden hangi ilde arama yapmak istiyorsanız onu seçerek, bir alt kısma geçebilirsiniz.

Son olarak aramak istediğiniz hastanenin bölümüyle ilgili bir seçim yapmalısınız. İlgili kısımdaki seçimler;

* Poliklinik
* Tomografi
* Taş Kırma
* Nükleer Manyetik Rezonans (NMR)
* Diyaliz
* Derin Prostatik Hipertemi
* Kan
* Paket Ameliyatlar
* Nükleer Tıp Merkezi
* Kemik Dansiometresi

şeklindedir. Bunlardan hangisi ile ilgili arama yapmak istiyorsanız bölüm kısmında onu seçip en son olarak Sorgula butonuna basmalısınız

  1. fatmanur diyor ki:

    ya ben iskiye bağlıym ve umut hastanesıne gıdıcem iski ile anlaimalı mı dıye öğrenmek istiyom ama öğrenemıyom nedense

Konu İle İlgili Yorum Yaz