Emekli Sicil No Tespiti

3

Emekli Sicil numaranızı tespit edebilmek için aşağıdaki linki kullanınız ve belirteceğimiz yönergelere göre hareket ediniz.

Emekli Sicil Numarası Sorgulama sayfasında Ad, Soyad ve Doğum Tarihi kısımlarından oluşan üç bölüm vardır. Dikkat etmeniz gereken şey özellikle soyismi değişen bayan emekliler için soyad kısımlarına sicil numaranızın verildiği tarihteki soyadı yazmanızdır. Şimdiki kullandığınız soy isim sorgulama sonuçlarını doğru çıkartmayabilir. O açıdan buna dikkat etmenizde fayda vardır.

Ayrıca 2 veya daha isme sahipseniz. Önceki adlarınızın ilk harfini en son adınızın tamamnı yazarak sorgulama yapınız. Örneğin isminiz Mehmet Ali ise Ad kısmına M Ali şeklinde bir giriş yapmanız gerekmektedir. İsimleriniz arasında boşluk olmasına özen gösteriniz.

Emekli Sicil No bulmak, sorgulamak, tespit etmek için tıklayınız.

Emekli Sicil No Sorgulama

 1. erol yilmaz diyor ki:

  ilk ise baslamam 1979 -1983 ssk sonra askerlik, 1985-1993 arasi memur olarak emeklli sandigi 1993 de almanyaya geldim halende isci olarak calismaktayim.benim sormam gereken ben emekli sandiginami yoksa ssk ya mi borclanacagim ve ne kadar para ödemem gerekir.Dogum tarihim 01.11.1960 baba adi ekrem dogum yeri kozakli/Nevsehir.

 2. CENGİZ diyor ki:

  BU NASIL SİTE HİC BİR ŞEYE DOGRU DÜRÜST CEVAB ALAMIYORUZ ADMİN UYUYORMU BOŞUNA BU SİTE YAZIK,,,

 3. emrah hız diyor ki:

  sicil numarası

 4. derya tosun diyor ki:

  bul

Konu İle İlgili Yorum Yaz