Hasar Sorgulama SMS

0

Hasar Sorgulama SMS, Vatandaşlar artık ikinci el araç alırken SMS’le aracın hasarlı olup olmadığını birkaç saniyede öğrenebiliyor. Sistem sayesinde oto tamircilerine verilen kontrol parası da tarih olacak.

İkinci el araç alacaklara büyük kolaylık sunan ve çeşitli usulsüzlüklerin önüne geçen ‘Otokontrol 5664 ‘ sistemi, cep telefonlarından gönderilen kısa mesaj aracılığıyla çalışıyor. Tüm operatörler üzerinden kullanılabilen sistem sayesinde ikinci el araçlarının hasar geçmişi, kaza tutanağı, kasko ve trafik poliçeleri sorgulanabiliyor. Aracın pert olup olmadığı da kısa mesajla öğrenilebiliyor.

Şifresiz SSK Sorgulaması için araçlarının plakasını yazarak 5664’e mesaj gönderiyor

Aracın hasar durumu hakkında bilgi alıyor. Aracın plakası değişmiş olsa bile hasar geçmişi anında cep telefonlarına geliyor. Sorgu araç şasi numarasıyla da yapılabiliyor.

ZAMAN VE PARA KAYBINA SON

İkinci el araç alıp satarken, aracın kontrolü için oto tamircilerine ödenen yüzlerce liralık masrafın önüne geçen ve zaman kaybına Son veren sistem abonelik gerektirmiyor. Sadece mesaj yoluyla araç sorgulaması yapmayı sağlayan Otokontrol 5664’ün vergiler dahil servis ücretleri tüm operatörlerde aynı oranda.

Hasar durumunu öğrenmek 4 TL, kaza geçmişi 2.8 TL, trafik ve kasko bilgilerini sorgulamak ise 2.40 TL ile ücretlendiriyor.

 1. Oto5664 diyor ki:

  Oto5664 Uygulaması ile vatandaşların “araç hasar, poliçe, kaza ve mağdur bilgilerine”, aracıya gerek kalmaksızın web ortamından kolayca ulaşabilmeleri hedeflenmiştir.

  Oto5664 uygulaması bir aylık süreler ile merkezden verileri çekmektedir.Sorgulama yaptığınız aracın bilgileri en fazla bir ay öncesinindir. Sizin adınıza merkezden bilgileri çekerek sizlere daha ucuz hizmet vermeyi hedefledik.

  Oto5664 uygulamasına üye olan kullanıcı , kullanıcı arayüzü ile çok çeşitli analizler yapma imkanı bulacaktır. Kullanıcının tüm yaptığı sorgulamalar kayıt altına alınarak, kullanıcı istediği zaman eski sorgularına bakabilcek.

  Oto5664 uygulaması Para Puan esasına göre çalışmaktadır. Para Puan Kazanmak için;

  Siteye Üye olduğunuzda;
  Siteye Arkadaşlarınızı Davet Ettiğinizde;
  Fikir Önerisinde Bulunduğunuzda;
  Bizi Facebookda Beğendiğinizde;
  Ödeme Yaptığınızda;

 2. Yakup ÖZER diyor ki:

  SeLamun Aleykum Şuan Çanakkale Ezine 3 Jandarma Tabur KomutanlığınDa Jandarma Er olarak Görev Yapıyorum.ßenim Hiç Sabıkam Yoktu ama ßuraya Geldim Sabıkalı oLarak Görülüyor.Ama Şuana Kadar KaraKoL Yüzü Dahil gÖrmedim Ne oLur Bir Bilgi VerSeniz İyi oLur.

 3. mizgin diyor ki:

  paso için tandevu almak istiyorum

 4. mizgin diyor ki:

  nasıl bir yorum yapıcam

 5. mizgin diyor ki:

  paso çıkarmak istiyorum

 6. hesabıma para transfer edilemedi diyor ki:

  ben bursa yenişehirde oturuyorum yaklaşık 2 ay oldu halen rapor param yatmadı internet sitesinde gönderilemedi yazıyor ssk ya gidiyorum ve iş veren onaylamamış diyorlar bi açıklığa kavuşturulsun istiyorm telefon numaram 0531 827 87 40

  iş telefon numaram 0224 7149622

Konu İle İlgili Yorum Yaz