Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı Sorgulama

6

Tramer.org.tr sitesinin “Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulama” sayfası yoluyla “Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulama” yapabilirsiniz. Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulaması için, “Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulama Ekranı”ndaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz.

Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulaması için ürün türünü ya da plaka no seçip sigorta şirketi, acente no, poliçe no ve yenileme no girmeniz gerekmektedir. Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulaması için aşağıdaki linke tıklayınız.

Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulaması için Tıklayınız

 1. veysel özdemir diyor ki:

  cezalarımın bu meile gelmesi uygundur

 2. muhammet kaplan diyor ki:

  tırafik kazamı ögrenmek istiyorum

 3. mustafa kara diyor ki:

  42 ayj 27 trafik cezasını öğrenmek istiyorum

 4. maşallah bakan diyor ki:

  trafik cezamı öyrenmek istıyorum

 5. Reşit diyor ki:

  Yurt dışında Afganistan,ın başkenti Kabil Bağram ABD Askeri hava üssünde iş makinası operatörü olarak çalışıyordum ancak uyuduğum koğuşa 10. 12.2009 gece saat 03.00 da sabaha karşı bir şirketin sarhoş personeli tarafından bir jeep son model koğuşa girmesiyle beni ağır olarak yaralamıştır.boynum sol tarafı sol omuzum sol dirsek kemiğim sol kürek kemiğim omurgalarım kırılmıştır.Ayrıca sol diz kapağımda sinir ve boynumun arka kısımlarında ince dokum ve sinir damarlarımda ciddi hasarlar meydana gelmiştir.yaklaşık 5 aya yakın tedavi görüyorum,ve fizik tedavim sağlık kurulundan sonra devam edecek.uyuduğum yerden sol bölgemden ciddi uyuşmalar meydana geliyor.fizik dedavi doktorlarım bunu bilmektedir.Meydana gelen bu kazadan dolayı gördüğüm zararın karşılanması için ve bu kazanın Afganistan Kabil Bagram ABD Askeri Hava limanın,da bir türk inşaat şirketinin şantiyesinde gece uyurken araba nın yattığım kuğuşa girmesini ve beni altına almasını ve beni sakat ve madur etmesini ve ne ABD yetkileri ve nede ve sefti gövenlik birimi ve şirket sahip çıkmamıştır sadece ABD Nato askeri Hastanenin tutanak ve raporlarında belirtilmiştir.Ne yapmam gerekiyor kaza fotoğraflarda var bana yardımcı olmasını rica ediyorum.şimdiye kadar tedavi görüyordum.Ve sağlık kurulunda aldığım kazayla ilgili durum bildirme raporu %50,dir tedavim devam etmektedir. Reşit ÜZER.Gaziantep.Ceb:05386913605,

Konu İle İlgili Yorum Yaz