Tutanak Sorgulama

0

Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulama” sayfası yoluyla “Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulama” yapabilirsiniz. Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulaması için, “Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tunanağı Sorgulama Ekranı”ndaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz.

Trafik Kazası Tespit Tutanağı Sorgulaması için Tıklayınız

Kaza Tespit Tutanağı Uygulaması Nasıl Çalışıyor?
Kaza Tespit Tutanağı’nın uygulamasının nasıl gerçekleştirileceğine gelince: Kullanıcılar uygulamayı indirdikten sonra; formda isim adres, telefon numarası gibi alanları önceden doldurabiliyorlar. Bu onlara ihtiyaç duydukları anda zaman kazandırması açısından önemli bir unsur olarak nitelendiriliyor. Kaza anında, GPS yardımı ile kaza yeri otomatik olarak forma yansıtılıyor.


Kullanıcılar kazanın nasıl olduğu gibi kısımları ise önceden hazır olan başlıkları işaretleyerek girebilecekler. Tutanakta yer alan ve çizim yapılmasını gerektiren kısımlar ise fotoğraf çekimi ile kimseye ihtiyaç duymadan zahmetsizce çözülüyor.

  1. kenan erkul diyor ki:

    34ya5037karsi aracin dogru olan plaka

  2. kenan erkul diyor ki:

    15 03 2013 tarihinde kaza tutanagim gorusleri 34ft5218plakali aracimla esenler 364 sok seyir halindeyken yolun karsi yonunden gelen yani atisalani cad gelen 364sokaga giris yapan 35ya5037 plakaliarac suucusu dar olan sokaga iki aracin yanyana gecisi sirasinda araclar carpisti ve atisalani dan 364 sok giris ters istikamet sonuc ne olur

Konu İle İlgili Yorum Yaz