Antalya Elektrik Borcu Sorgulama

4

Antalya elektrik borcu sorgulama, clk borç sorgulama,antalya elektrik fatura sorgulama, Antalya, Burdur, Isparta elektirik borcu sorgulamaları için CLK akdeniz Enerjiyi kullanmanız gerekmektedir.

Cengiz, Limak, Kolin Ortak Girişim Grubu (CLK), Akdeniz, Boğaziçi, Çamlıbel ve Uludağ Elektrik Dağıtım Bölgelerini alarak, dört bölgede, 11 il ve 10 milyonu aşan abone sayısıyla enerji sektörünün en büyük Grubu olan CLK Enerji Yatırım Şirketi’ni hayata geçirdi. Dağıtım ve perakende satış faaliyetlerinin birbirinden ayrı yürütülmesini öngören 6408 sayılı yasa gereği, 1 Temmuz 2013 tarihinden itibaren Akdeniz Elektrik Dağıtım şirketi sadece dağıtım faaliyetini üstlenirken perakende faaliyetlerini yürütmek üzere CLK Akdeniz Perakende Satış Şirketimiz kuruldu.

Antalya Elektrik Borcu Sorgulama

Elektirik Borcunu Öğrenme

Aşağıdaki bağlantıyı tıkladıkdan sonra  aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmektedir. İlgili web sayfasından hem borç sorgulama hemde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • 11 Haneli İşletme kodunu yazın hemen yanına Abone numaranızı yazarak “Sorgulama” butonuna basınız.

Örnek;

İşletme kodu : 012 02 04 07 22

Abone No : 000004568231

Antalya Elektrik Borcu Sorgulaması Yapmak için Tıklayınız

 

İletişim

GENEL MÜDÜRLÜK Merkez / Antalya

Adres: Göksu Mahallesi Aspendos Bulvarı Serik Cad. Demokrasi Kavşağı Kepez ANTALYA
Telefon: 0 242 339 77 77
Faks: 0242 339 22 22
E-posta: [email protected]

  1. salih dogan diyor ki:

    ben salih dogan abone numaramı ögrenmem mümkün mü??? tahıl pazarı mah.a.menderes bulvarı erkal apt daire11 antalya murat pasa

  2. sinan berber diyor ki:

    faturam yanlış yazıldı ancak bir yetkili ile görüşmek mümkün değil telefonlara bakan hiç kimse yok bu kadar sorumsuzluk olmaz. yetkili kimselerin bu sorunu bir çözüm bulması gerekli kaçak ihbar hatlarınız bile sürekli meşgul.

  3. Nihat GAYGISIZ diyor ki:

    Nisan 2014 ayında sayaç okuma görevlisi tarafından yanlış okuma sonucu 51 TL olması gereken fatura tutarı 159 TL olarak yanlış hesaplanmıştır. Okuma esnasında görevlinin yaptığı bu hatayı görerek yanlışı söylememiz üzerine, görevli personel yanlış hesaplama ile düzenlediği faturayı bizden alarak, merkezimize bildireceğini ve düzeltme işlemini yapacağını söylemiştir. Ancak gerekli düzeltme işlemi yapılmadan fatura bedelinin otomatik ödemeye kayıtlı banka şubesine bildirilerek otomatik ödemeye kayıtlı fatura bedeli haksız olarak tahsil edilmektedir. Sayaç okuma görevlisinin gereken dikkat ve özeni göstermemesi sonucu yaptığı hatayı düzeltmek ne yazık ki kolay olmamaktadır. Kurum çalışanının yaptığı hata, müşteriye sıkıntı yaratmadan derhal düzeltilmelidir. Konu hakkında tarafıma bilgi verilmesini.

Konu İle İlgili Yorum Yaz