Uedaş Borç Sorgulama

0

Uedaş Borç Sorgulama

UEDAŞ Fatura Sorgulaması yapabileceğiniz illler: Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Yalova.

Aşağıdaki bağlantıyı tıkladıkdan sonra sağ kısımda yer alan kırmızı kısımdan aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmektedir. İlgili web sayfasından hem borç sorgulama hemde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

11 Haneli İşletme kodunu yazın hemen altına Abone numaranızı yazarak “Sorgulama” butonuna basınız.

Örnek;

İşletme kodu : 016 02 04 07 22

Abone No : 00000456898

uedaş

UEDAŞ Borç Sorgulama için Tıklayınız

 

uedaş fatura sorgulama

UEDAŞ, Uludağ Elektrik Hakkında ; 01.09.2010 tarihi itibariyle özelleştirilmesi tamamlanan Şirketimiz,Limak Holding, Cengiz Holding ve Kolin İnşaat Ortaklığı bünyesinde hizmete başlamıştır.

Güney Marmara Bölgesi olarak 35.501 km2 alanda (Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova) 2,5 milyona yakın müşterisiyle elektrik dağıtım işini yürüten UEDAŞ faaliyetini sürdürmektedir.

  1. tayfun akyol diyor ki:

    geçen ay gönderdiğim mail ile ilgili net bir cevap vermediğiniz ve ilgisiz kaldığınız için teşekür ederim.ülkemizdeki her kurum gibi alacağına çok hızlı yanlış yaptığınız durumlarda dahi düzeltme istendiğinde bukadar ilgisizsiniz.illaki insanları peşinizden koşturup uğraştıracaksınız.sağolun ya .hizmette sınır yoktur ama hep ters yöne.

  2. k.kudret Sevgen diyor ki:

    00013480 Abone kodu kaçpara borcum olduğunu mail atarmısınız borç sorgulamadan göremedim Saygılarımla…… ulaşmak isterseniz 533 930 73 60 nolu telden arayabilirsiniz…

Konu İle İlgili Yorum Yaz