Servis Bağlantısında Bir Hata Oluştu

4

Son günlerde SSK Sorgulama sayfasında sık sık Servis bağlantısında bir hata oluştu! Lütfen tekrar deneyiniz uyarısı ile karşılaşıyoruz. Nedir bu uyarının sebebi, neden SSK Hizmet Dökümümüzü göremiyoruz???

Malesef Sosyal Güvenlik Kurumumun internet sayfasının sunucusunda ara ara kesilmeler meydana geliyor… Bu kesilmeler genellikle yoğun kullanımdan dolayı kaynaklanıyor ama her ne kadarda yoğun kullanımda olsada T.C en önemli kurumlarından olan SGK’nın bu gibi sorunları vatandaşlara yansıtmadan çözmeleri lazım fakat görünen köy klavuz istemez, Servis bağlantı hatası ile herbirimiz en azından 1 kere karşı karşıya gelmişizdir.

Servis Bağlantısında Bir Hata Oluştu Uyarısı alıyorum ne yapmam lazım?

Yapılacak 2 şey var; Ya daha sonra tekrar deneyerek SGK web sayfasında meydana gelen bağlantı sorununun düzelmesini beklemek.

Ya da e-Devlet Şifreniz varsa turkiye.gov.tr üzerinden şifre ile birlikte SSK Sorgulamasını yapabilirsiniz.

 1. Abdullah diyor ki:

  Kaç defadır bilgilerimi dogru girdigim halde yanlış girdiniz diyor 15 gündür hep aynı sorun eski sistemi geri getirin bu sistem berbat

 2. emrah topçu diyor ki:

  e-devlet üzerinden telefon kaydı yapmaya çalışıyorum sürekli hata veriyor..bu anlık bir sistem hatasımı yoğunluğa bağlı,yoksa bu hata günler boyu sürermi?

 3. ht diyor ki:

  Ben böyle birşey görmedim arkadaş! Bu ne biçim hizmet?! Sanki devlet babalarınının malı! Altı üstü bir sorgulama yapıcaz günlerdir uğraşıyoruz! Aldıkları vergiler haram zıkkım olsun!

 4. Ozdemir Celik diyor ki:

  Yurtdisi borclanma yaptim, uzerinden dort ay gecti hala hicbir internet ortaminda borclanmam gorunmuyor. Borclanma yaptigim SGK mudurlugunun disinda diger hic bir SGK kurumundada gorunmuyor. Sadece borclanma yaptigim kurum bana islemin bittigini soyleyip gonderiyor. Nasil olacak bu is ne yapmam lazim. Dilekce yazdim verdim onuda pek kale almadilar gibi. Saygilar

Konu İle İlgili Yorum Yaz