TTNET Uçan İnternet

2

500 MB Mobil İnternet ve 5.000’i aşkın noktada tam 10 saat TTNET WiFi kullanımı ayda 5.99 TL. Üstelik 3G Mobil Modem hediye!

TTNET, Avea işbirliği ile hazırlanan yeni 3G’li TTNET Uçan İnternet Paket’leri ile TTNET ev ve iş yerleri dışında da her yerde internet erişimi sağlıyor.

3G’li TTNET Uçan İnternet şimdi ev ve iş yeri dışında havaalanları, alışveriş merkezleri, kafe, restoranlar gibi 81 ilde, 5.000’den fazla TTNET WiFi servis noktasında 10 saat TTNET WiFi ile, yolculukta, sokakta, parkta, plajda, bahçede, çayırda, çimende 3G Mobil Modem ve 500 MB mobil internet kullanım hakkı ile her yerde internet erişim konforunu yaşatacak.

 

3G’li TTNET Uçan İnternet ile dilediğiniz her yerde TTNET WiFi ve 3G üzerinden, mobil internet hizmeti alabileceksiniz. Böylece ev ve iş yerlerinizden bağlandığınız internete, hem TTNET WiFi servis noktalarından hem de mobil internete ihtiyaç duyacağınız her yerden bağlanacak, TTNET’le her zaman ve her yerden kesintisiz olarak internet erişimine sahip olacaksınız.

 

 

3G’li TTNET Uçan İnternet Paket’leri ile, internet erişiminde daha özgür olacak, 500 MB üzerinde mobil internet kullanımınızda “düşük kota aşım ücreti” ile kullandığınız kadar ödeyeceksiniz.

 

 

3G’li TTNET Uçan İnternet Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

TTNET WiFi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

3G hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  1. akgandalf20 diyor ki:

    bence güzel kampanya olmuş ayrıca wifi noktalaından 600 dk bedava yararlanmakta harika daha ne olsun:))

  2. alim diyor ki:

    ne turkcell ne avea ne de vodofone. 3g ye en hızlı ttnet girdi bence.

Konu İle İlgili Yorum Yaz