3. key ödemeleri listesi

4

3. key ödemeleri listesi şöyle sıralanmaktadır.

Yapısı altında alınan KEY paralarının 2. ödemesi başlıyor. Key ödemesi yapan 3 kişiden 2’si alamayınca hükümet tekrar ödeme yapmaya karar verdi. 2. Key ödemesinden sadece ödeme alamayanlar yararlananbilecek. Böylelikle KEY ödemesinde madur durum kalmamış olacak.

 

KONUT Edindirme Yardımı (KEY) ödemelerinden yararlanamayanlar için ek liste hazırlanması kararlaştırdı. Buna göre, halen devam eden ödemelerin ardından hazırlanacak yeni listeyle, ödemelerden yararlanamayanlara hak tanınacak. Bu listede, alacağı tutarı itiraz ederek, tutarın yükselmesini sağlayan hak sahiplerinin de isimleri yer alacak. KEY ödemelerinin başlamasıyla birlikte, birçok hak sahibinin isminin listede yer almadığı ortaya çıktı.KEY hak sahipleri üç ay içinde itiraz edebilecekler. Bu itirazlar sonucunda yeni tutarlar da devlet tarafından ödenecek. İkinci etap ödemelerin sağlıklı yapılması için yeniden KEY listesi hazırlanması kararlaştırdı.

 1. fitnat ÖZER ( KILIÇ) diyor ki:

  key param ödenmedi.o tarihlerde evliydim .ancak eşim çalışmıyor aile yardımı alıyordum.ödemeler başladıgında hem boşanmıştım.hem ayrıldıgım eşim vefat etmişti.halen listede ödeme görünmüyor.benden kesinlenler nerede ??????t TC no:21499535200

 2. mehmet 0zturk diyor ki:

  1984 tarihinde calistigim is yeri bizlere bankaya konut edindirme yatirdigini bilgi verdi .1996 da,cafoglu olan soy adimi,ozturk olarak mahkeme karariyla degistirdim,1999,da hollandaya geldim,ilk odemeler basladi,turkiye ye geldigimde zirat bankasina muracat ettim,bana dediler,para cekilmis,kime devlet su islerinde emekli,antakya da,mehmet cafogluna,kendisi amcam oglu sordum,benim odeme sana yapilmis,dedim,kabul etmedi bizim izinimiz kisitli oldugu icin,istedigim gibi takip etme sansim yoktu,bir yil sonra tekrar zirat bankasina gitim hakimi aramak icin,bu defada bana soylenen,senin odemen,dondurulmus ankaraya dilekce yazacaksin,kuruma diece yazdim,tekrar hollandaya dondum,hic bir bilgi alamadim,2010 yilinda istanbula geldim teyzem oglu bana sordu key odemesi aldinmi yok dedim bankaya gittik,tc,kimlik,no yla,300 tl ye yakin odeme,yaptilar hataya,geldim,amcam oglu,mehmet cafoglu,sana odenen key,bana ait,dedi simdi benimle gorusmeyi kesti ne yapmam,lazim bana oden dogrumu daha alacagim varmi hak yerini bulsun saygilar.

 3. Alper İnce diyor ki:

  Son zamanlarda emekli olan kişilerin 2012 yılı itibarıyla devletin fon ödemesi yaptığı ile ilgili konusmaları oluyor.Bu konunun herangi bir doğruluğu varmı acaba ???

 4. turan diyor ki:

  Benim kendi kurumum T.S.K (emekli) personeline sahip çıkmadığı için ben eksik olan hakkımı nereden nasıl arayabileceğim?Lütfen bana yol gösterin kurumum 17 Ağustos 1999 depreminde arşivlerin bulunduğu binanın yıkılmasını gerekçe gösterdiği için ben ne yapabilirim?

 5. Kadir diyor ki:

  Çok güzel bir site herşey çok açıklamalı Rahat bir şekilde tc ile sorgulama ve key ödemeleri sorgulama yapılabiliyoruz elinize saglık admin bey.

 6. Erdal Ataç diyor ki:

  Paramız varmı yokmu sorgulanmasını istiyoruz

 7. Lütfiye çekmen diyor ki:

  key paramı istiyorum

Konu İle İlgili Yorum Yaz