Adres, Banka, PTT Değişikliği

6

Banka, Adres ve PTT değişikliği kısmında Sicil Numarası, Tahsis Numarası  yani sağlık karnenizde bulunan numara,  TC Kimlik Numarası ve Sağlık Karnesinin sadece no hanesi numarasını girip Sorgula tuşuna basınız.

İşlem gerçekleşmeye başladıktan sonra sayfa içerisindeki Adı ve Soyadı, Banka/PTT Adı , İl ve Şube Adı, Adres kutucuklarına girdiğiniz numaralar ile ilgili sorgu sonuçları yüklenecektir. Burada dikkat edilmesi gereken küçük bir husus vardır.

Birden fazla dosyadan aylık alıyorsanız diğer tahsis numarası üzerinden adres ve banka değişikliği için en yakın sigorta il/sigorta müdürlüğüne müracaat etmeniz gerekir. Aksi halde işleminizi tam olarak gerçekleştiremeyebilirsiniz.

Güncelleme : Sistem değişti artık bilgilerinizi sadece e-Devlet sistemi üzerinden yapabileceksiniz.

Adres, Banka, PTT Değişikliği için Tıklayınız

SSK adres ve banka, PTT değişikliğini yukarıdaki sayfa yoluyla yapabilirsiniz. SSK adres ve banka, PTT değişikliğini yapabilmeniz için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No’nuzu bildirerek, 1 TL karşılığında “e-Devlet şifresi” almanız gerekmektedir.

 1. fatma bulum diyor ki:

  bankadan memnun değilim

 2. fatma bulum diyor ki:

  adresigorta sicil 11019751tahsis no.2202643124

  • fatma bulum diyor ki:

   hhalkbanktan vakıfbanka değişim istiyorum

   • fatma bulum diyor ki:

    “t.c. halkbank tan almakta oldugum 11019751 nolu emekli maaşımı vakıfbank a transfer edilmesini rica ederim
    1.4.1956 doğumluniyazi kızıfatma bulum

 3. mındık mustafa açıkgöz diyor ki:

  vakıf bank tan maşımı almak istiyorum

 4. Audrey diyor ki:

  Amen, girl! Does it make me a creeper if I can’t rlaley stop thinking about you, Tracy and Dawn after our Sunday breakfast? I think have a serious case of friend crush. You girls rocked my world and clearly shined Jesus into my life!

Konu İle İlgili Yorum Yaz