Emekli Maaşı Hesaplama

61

Emekli Maaşı Hesaplama

Emekli olduysanız ve maaşınızın ne kadar olduğunu merak ediyorsanız SGK ‘nın resmi sitesinde bu sorgulama için oluşturulmuş sayfayı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

İşçi olarak SGK kurumuna ( SSK 4A ) bağlı iseniz aşağıdaki bağlantıdan giriş yaparak formu doğru bir şekilde doldurarak sorgulama yapınız ve diğer yönergelere göre işlemlere devam ederek emekli maaşınızı hesaplayabilirsinz.

Öncelikle bordronuzdaki bilgileri kutucuklara yazarak emekli maaşınızı hesaplayabiliriz. Yani her memur derece ve kademesini kutucuklara yazabilir. Ayrıca, ek göstergenizi de bordronuzdan öğrenebilirsiniz. Yine kıdem yılınız da bordronuzda yer almaktadır. Yani özetle kutucuklara yerleştireceğiniz bütün bilgiler bordronuzda yer almaktadır.

Bu veriler kutucuklara girildikten sonra karşınıza hesapla butonu çıkacaktır. Hesapla butonuna bastıktan sonra ise ne kadar emekli maaşı ve ikramiye alacağınız ortaya çıkacaktır. İşte bu kadar basit bir işlem için kimseye paranızı kaptırmayın diyoruz. Siz de hem emekli olacağınız yaşınızı, sürenizi ve emekli maaşınızı ve ikramiyenizi hesaplayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak hesaplama işlemlerine başlayabilirsiniz.

Emekli Maaşı hesaplaması için Tıklayınız


 

Eğer kamu kuruluşlarında çalışıyorsanız aşağıdaki bağlantıda gerekli bilgileri doldurarak emekli maaşınızın hesaplamasını yapınız.

Emekli Maaşı hesaplaması (Kamu) için Tıklayınız

 

 1. HÜSNİYE diyor ki:

  Toplam Kazanç 208,000 TL olan 1994 ssk girişliyim ne kadar emekli maaşı alırım( toplam gün sayım :5541 gün

 2. Emriye diyor ki:

  Toplam Kazanç 103,099.89 TL olan 1994 ssk girişliyim ne kadar emekli maaşı alırım

 3. şenol diyor ki:

  1971 dogumluyum 1987 ssk başlangıcm 5500 pirimim ne zaman emekli olurum.

 4. Tuncay diyor ki:

  3867 gün pirimim var işçiyim ne kadar maaş alırım

 5. sait turkay diyor ki:

  maaşımı örenmek istiyorum

Konu İle İlgili Yorum Yaz