Emekli Maaşı Hesaplama

61

emekli maaşı hesaplama

Sosyal Güvenlik Kurumu emeklilik maaşı hesaplama işlemleri ile ilgili vatandaşlara yönelik aylık hesaplayıcısı uygulaması sayesinde eğer bugün emekli olsanız ne kadar emekli maaşı alabileceğinizi tahmini olarak görebiliyorsunuz.

İşçi olarak SGK kurumuna ( SSK 4A ) bağlı iseniz aşağıdaki bağlantıdan giriş yaparak formu doğru bir şekilde doldurarak sorgulama yapınız ve diğer yönergelere göre işlemlere devam ederek emekli maaşınızı hesaplayabilirsiniz.

 

Emekli Maaşı Hesaplama Uygulaması

Aylık hesaplama uygulamasında sizden istenilen verileri kutucuklara girildikten sonra karşınıza hesapla butonu çıkacaktır. Hesapla butonuna bastıktan sonra ise ne kadar emekli maaşı ve ikramiye alacağınız ortaya çıkacaktır. İşte bu kadar basit bir işlem için kimseye paranızı kaptırmayın diyoruz. Siz de hem emekli olacağınız yaşınızı, sürenizi ve emekli maaşınızı ve ikramiyenizi hesaplayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak hesaplama işlemlerine başlayabilirsiniz.

Emekli Maaşı hesaplaması için Tıklayınız


 • Eğer kamu kuruluşlarında çalışıyorsanız aşağıdaki bağlantıda gerekli bilgileri doldurarak emekli maaşınızın hesaplamasını yapınız.

Emekli Maaşı hesaplaması (Kamu) için Tıklayınız

 1. HÜSNİYE diyor ki:

  Toplam Kazanç 208,000 TL olan 1994 ssk girişliyim ne kadar emekli maaşı alırım( toplam gün sayım :5541 gün

 2. Emriye diyor ki:

  Toplam Kazanç 103,099.89 TL olan 1994 ssk girişliyim ne kadar emekli maaşı alırım

 3. şenol diyor ki:

  1971 dogumluyum 1987 ssk başlangıcm 5500 pirimim ne zaman emekli olurum.

 4. Tuncay diyor ki:

  3867 gün pirimim var işçiyim ne kadar maaş alırım

 5. sait turkay diyor ki:

  maaşımı örenmek istiyorum

Konu İle İlgili Yorum Yaz