Nöbetçi Eczane Sorgulama

0

Nöbetçi Eczane Sorgulama
İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerine göre nöbetçi eczanelerin listesi İlçe ilçe hazırlanmış olan listeden faydalanarak nöbetçi eczanelere ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki resme tıkladıkdan sonra tarih seçerek tüm ilçelerdeki nöbetçi eczaneleri görüntüleyebilirsiniz.

İSTANBUL NÖBETÇİ ECZANELER

Ankara Nöbetçi Eczaneleri için Tıklayınız

İzmir Nöbetçi Eczaneleri için Tıklayınız

Bursa Nöbetçi Eczaneleri için Tıklayınız

Diğer illerinde Nöbetçi Eczane listesi eklenecektir…

Nöbetçi eczane verileri eczane odalarından alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan e-sorgulama.net sorumlu değildir. Lütfen herhangi bir sorun yaşamamak için nöbetçi eczane verilerini il eczacı odalarının resmi web sitelerinden doğrulayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle.

  1. gülser çalışkan diyor ki:

    01.05.1970 doğumluyum 02.05.1983 ssk girişim benim sorum şu 13 yaşından itibarenmi sgk geçerli yoksa 18 yaşından itibarenmi geçerli bugün itibari ile 4892 günüm var 01.04.1981de çıkan bir yasa varmış acaba ben etkileniyormuyum emeklilik servisine gidiyorum 2 ayrı memurla görüştüm 2side farklı cevap veriyor birisi diyor 1981 nisanında çıkan yasadan ssklılar etkilenmiyor bagkur ve emekli sandıgı etkileniyor diyor. birisi diyor 40 yaş. 5000 işgünü digeri ise 5225 gün 44 yaşa tabi diyor ben tam tarihi ile ne zaman emekli olacagım BİLGİLENDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM

  2. günay diyor ki:

    e devlet şifresi neren alınıyor

Konu İle İlgili Yorum Yaz