Sağlık Karnesi Sorgulama

8

Güncelleme : SSK, “Sağlık Karnesi Sorgulama” başlıklı online hizmetini artık vermemektedir. Bu konuda bilgi almak için bağlı bulunduğunuz ilin SGK Müdürlüğü’ne başvurabilirsiniz.

Eski Uygulama ( Geçersiz )

Sağlık karnenizin durumunu öğrenmek için formda ilk önce kimliğinizi seçiniz. Çalışanlar en üstteki seçeneği, Emekliler üstten ikinci seçeneği ve eğer SSK personelindenseniz son seçeneği işaretleyin.

Çalışmayıp prim ödemesi yapanlar da Çalışan kısmını işaretlemelidirler.

Diğer işlem olarak sicil numaranızı girerek ve sağlık karnenizde bulunan Karne Seri No’yu forma yazınız. Sağlık karnesini açtığınızda karşınıza gelecek olan numaradır. Seri numarasını sağlık karnenizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm bu bilgileri girdikten sonra Sorgula butonuna basarak işleminizi gerçekleştiriniz.

 1. hale diyor ki:

  18 yasımı gectıgım için bağkur dan yaralanamıyorum oysa kı bı sene önce sgk ya gidip yaptırmıstım şimdi neden böyle oldu ?

 2. yusuf ınce diyor ki:

  bu yazım ıcın acıl cevap beklıyorum BAKUR GENEL MUDUR LUGU

 3. yusuf ınce diyor ki:

  acıl cevap belıyorum

 4. yusuf ınce diyor ki:

  ben fransadan ıscı emeklısıyım ay zamandada turkıyedende bakür emeklısıyım 2012 yılında saglık sıkortasından faydalanıyordum 18 06 2013 tarıhınde acıl doktora aılemı goturdum yetkılı memur senın saglık sıkortan yok dedı bende sasırdım neden boyle oldu dıye , ama benım gıbı aynı kısıler hala hıc bır sorunu yok cıvte standdartmı uygulanıyor sımdı su anda basımıza Allah maafaza buyuk bır felaket gelse ne yapacagız fransada buraya gel burada tedavı oldıyor yarı kanlı yarıcanlı fransa yolunamı duselım bız fransa emeklılerı bu durumdan perısanınız ssk fransadan belge ıstıyor fransa bu belgelerı vermıyor ALLAH ınız askına buna bır care bulun tesekkur ederım saygılarımla

 5. cebrail sarıbulak diyor ki:

  slm ben geçici köy korucusu olrak görev yapmaktayım SSK SAĞLIK gövenceniz olyu dediler evet olyu gerçekten de benim adıma bi arabam var diye şimdi benim sağlık gövencem yapılmiyo bizlere verdikleri bilgiye göre yapılır dediler şimdi bakıyorum yapılmiyomuş bu kunuda yardımcı olrsanız sevinirim

 6. elif diyor ki:

  karne merakı var bizde biz ilkokul çocukları bize karne gösterin

 7. tayfun diyor ki:

  karnemin vizesi dolmuş ama babam yapıldığını ve damga yapılmadığını söylüyor bende karne sorgulamaya giriyorum sgk anasayfa geliyor bana yardımcı olabilecek linki atarmısınz yani karnemin vizesi ne durumda onu öğrenmek istiyorum.
  saygılar..

Konu İle İlgili Yorum Yaz