SGK Evrak Takibi

147

SGK Evrak Takibi

Bu bölümde işlemde olan veya olmayan SSK evraklarınızın takibini küçük bir sorgulama ile gerçekleştirebilirsiniz…
SGK’nın resmi sitesindeki “SGK Evrak Kaydı ve Takibi” ekranı yoluyla, evrağınızı T.C numaranız ile takip edebilirsiniz. Asağıdaki verilen bağlantıdan T.C kimlik numaranız ile giriş yaptıkdan sonra tüm SGK’da kayıtlı olan evraklarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Varide No ile SGK Evraklarınızı izleme olanağınız yoktur. Sorgulama işlemi için T.C kimlik numaranızı kullanmak zorundasınız.

SSK Evrak Takibi için Tıklayınız

 

Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi Tıklayınız

 

 1. serkan diyor ki:

  Kenan kurt vergi indirimi sonucunu ankara veriyor. Siz bu raporu anakaradan mı aldınız. Hastanede heyete giriyorsunuz evraklarınız ankaraya gidiyor. 3 ay içinde cevap geliyor. % 40 almanız yeterli.

 2. yusuf şahin diyor ki:

  arkadas bu nasıl ıstır yaa subatın sonunda basvuru yapan bır emeklı ıcın mart ayının 15 inde maas baglanır dedıler daha hala evrak takıbı yapıyoruz elden sevk edıldı zımmetten cıkartıldı bu nedır ya ben boyle devletın ıslerıne lanet ederım baska ne dıyım

 3. ramazanpirecioğlu diyor ki:

  27 01 2014 de emeklilik başvurusu yaptım internetten nasıl edeceyim

 4. kenan kurt diyor ki:

  % 42 rapor veril ti vergi indirimin den yararlana bilirmiyim teşekkür ederim..

 5. kenan kurt diyor ki:

  % 42 rapor verildi hastane den bu % 42 den düşüş olur mu ? ver ki indirimin den yaralanma gibi şansım doğa bilir mi eğer bilgilen diril sem memnun olurum saygılar sunar teşekkür ederim….

  • şerafettin sayıcı diyor ki:

   vergı indirimi şansınız var 42 olarak gonderırsenız 42 olarak geri gelir vergi indiriminden yayarlanırsınız zaten raporlar ankaraya gıtmıyor burdan veriliyor vergı dairesine gidin dilekçe yazın 1 ay içerisinde geri gelir..

Konu İle İlgili Yorum Yaz