SSK Hizmet Dökümü

344

SSK Hizmet Dökümü

15 Aralık 2011 tarihinden itibaren SSK Hizmet Dökümü alma işlemleri artık şifresiz olarak yapılıyor. Daha önce e-Devlet sisteminde yer alan SGK Hizmet Dökümü uygulamasına artık size özel kişisel kimlik bilgilerinizi doldurarak SSK Hizmet Dökümünüzü alabilirsiniz. Ayrıca e-Devlet sistemi üzerinden de Hizmet Dökünüzüzü sorgulayabileceksiniz.

SSK Hizmet Dökümümü Nasıl Alabilirim?

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgiler isteniyor.

Nüfus kağıdınızdaki bilgilere göre SSK Hizmet dökümü almanız için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.

ssk hizmet dökümü

SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması için Tıklayınız

 

Üstdeki bağlantıdan giriş yaptıkdan sonra form’daki alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurdukdan sonra “SORGULA” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki resimdeki gibi sayfa açılacaktır. Açılan sayfa soldaki menüden Hizmet Dökümü 4A yı tıkladıkdan sonra SGK Hizmet dökümünüzü alabilirsiniz.

sgk hizmet dökümü

  1. erkan bey diyor ki:

    evet bende aynı sorunu yasıyorum. aylardır giriş yapamıyorum. bu konuda bizi aydınlatabilecek kimse yok mu acaba?

  2. hakan diyor ki:

    sgk sorgulama sayfasında sorun var yanılmıyorsam tc yi cilt falan yazıyorum hatalı bilgi girdiniz diyip duruyor daha 1-2 hafta öncesine kadar girdiğim yere şimdi ise giremiyorum ya bu ssk nın yapacağı iş iş değil insanları uğraştırmak için elinden geleni yapıyorlar…

Konu İle İlgili Yorum Yaz