AVEA Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük

0

Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir,  Her Yöne Özgürlük tarifesinin devam ettiğini, yalnızca makul kullanım esaslarının 3 bin dakika ve farklı aranan 75 numara şeklinde düzenlendiğini belirterek, ”Avea kullanıcısı ortalama bir ayda 13 farklı numarayı ararken bizim getirdiğimiz limit 75 kişi ve ortalama ayda 300 dakika konuşurken bizim getirdiğimiz limit 3 bin dakika” dedi.
Akdemir, düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, 25 yıldır telekom sektöründe görev yaptığını ve bunun da ağırlıklı olarak kamuda geçtiğini söyledi.

Avea’nın 12 bin civarında baz istasyonu bulunduğunu ifade eden Akdemir, bu sayının Vodafone’nin baz istasyonu sayısı ile yaklaşık aynı olduğunu kaydetti.

3G‘yi değerlendiren Akdemir, ”Avea olarak 3G’ye uzun soluklu bakıyoruz. Bu yeni bir platform ve bunun üzerine ne koyduğunuzla, müşteriye sunduğunuz katma değerli hizmetlerle farklılaşıyorsunuz” dedi.

Akdemir, başlangıçta görüntülü  telefona büyük bir ilgi olduğunu, Avea olarak ilk iki günlük kullanımlarının İngiltere’deki bir operatörün bir yıllık kullanımına eşit geldiğini söyledi.

Avea 3G portalında oldukça zengin bir içerik sunduklarına dikkati çeken Akdemir, 3G’nin yeni iş alanları doğuracağını vurguladı.

3G’nin ciroya yansımasının ne olacağına ilişkin bir soruyu Akdemir, ”Müşteriye yeni servisler verilirken tüm operatörler burada yeni bir katma değer oluşturacak. Ancak bunun hızlı bir şekilde gelire dönüşeceğini düşünmüyorum. Milyar dolar seviyesinde yatırımın büyük bir kısmı lisans ücretine gitti ve bu süregelen bir yatırım. Gerçek bir iş haline gelmesi 2-3 seneyi bulacak” şeklinde yanıtladı.

 

Avea’dan Türkiye’deki her yeri özgürce aratan ilk ve tek faturalı tarife! Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük ile yurtiçindeki evi, işi, diğer operatörleri özgürce aramanın keyfini çıkarın!

Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük tarifemiz ile ilgili abonelik işlemleri, sadece Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktalarından yapılmaktadır. Sizi en yakın Avea iletişim Merkezi veya Avea Satış Noktası’na bekliyoruz.

FIRSAT: 31 Ekim 2009 tarihine kadar yeni bireysel faturalı hat alan herkesin 31,10 TL’lik Özel İletişim Vergisi ve 12 TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti, toplamda 43,1 TL’lik yeni abonelik vergi ve ücretlerini Avea ile 12 eşit taksitte ödeme kolaylığı sunuyor. Avea’lı olmak, avantajlı tarifelerden faydalanmak şimdi daha da kolay!
Detaylar için tıklayınız.
ÖNEMLİ NOT: Tarifelerin haberleşme maksadı dışında kullanılmasını önlemek ve dolayısıyla tarifeye kayıtlı tüm abonelerimizin tarifeden eşit koşullarla yararlanabilmesini, rahat rahat, doya doya konuşmaya devam edebilmesini sağlamak amacıyla belirlenmiş olan makul kullanım esasları hakkında ayrıntılı bilgiye, detaylar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Makul kullanım esaslarına uyulduğu sürece; her yöne özgürce arama yapmaya devam edebilirsiniz.

Konu İle İlgili Yorum Yaz