Avea HerYöne Sınırsız

0

Faturanız dert olmasın, hesabınızı bilin.

Avea’da her ihtiyaca uygun bir “HerYöne” tarife var.
Avealılarla, diğer operatörlerle, evle-işle; kısacası Türkiye’deki herkesle 1200 dk.’ya kadar konuşmanın fiyatı tüm vergiler dahil 12 TL’den başlayan fiyatlarla!

DAKIKA yazıp 6000‘a göndererek, bu fatura döneminde toplam kaç dakika konuştuğunuzu öğrenebilirsiniz.
Dakika sorgulama servisinin kullanım bedeli 2 SMS/sorgu’dur.

Yeni abonelere yönelik kampanyamız için tıklayınız.

FIRSAT: 31 Ekim 2009 tarihine kadar yeni bireysel faturalı hat alan herkesin 31,10 TL’lik Özel İletişim Vergisi ve 12 TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti, toplamda 43,1 TL’lik yeni abonelik vergi ve ücretlerini Avea ile 12 eşit taksitte ödeme kolaylığı sunuyor. Avea’lı olmak, avantajlı tarifelerden faydalanmak şimdi daha da kolay!
Detaylar için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

Avea HerYöne Sınırsız 55 TL
Avea’nın HerYöne Sınırsız 55 TL tarifesine geçerek tüm vergiler dahil 66,65 TL karşılığında tüm operatörler ve sabit hatları arayabiliyorsunuz. İsterseniz yeni bir hat alarak tarifeye geçebilir isterseniz de mevcut Avea faturalı hat tarifenizi değiştirebilirsiniz.

Tarife geçişi
Kullandığıız bir Avea hattını bu tarifeye geçirmek için HERYONESINIRSIZ yazıp 6363‘e kısa mesaj göndermelisiniz. Mevcut Avea aboneleri tarifelerini HerYöneSınırsız yapmak için bir kereye mahsus 66,65 TL öderler. Yeni hat aboneliklerinde ise hattınızı direkt olarak bu tarifeden açtırabiliyorsunuz.

Tamamen sınırsız mı, bir sınır var mı?
Tarifenin ismi her ne kadar sınırsız olsa da elbetteki aylık konuşma süresinde bir sınır bulunmakta. Ayda en fazla 10 bin dakikalık görüşme yapabilirsiniz. Bu günde ortalama 4,5 saate denk gelmektedir. Bu süre sınırını altığınızda konuşmalarınızın dakikası her yöne 48,47 TL olarak ücretlendirilir. Fakat Avea 10 bin dakikayı aşmasanız bile, görüşmelerinizin iletişim ihtiyacı dışında kullanılmasından şüphelenip tarifenizi iptal etme hakkına sahiptir.

Tarife detayları:

  • Bu bir kampanya değil tarifedir. Bu avantajlardan yararlanmak için mevcut tarifenizi değiştirmeniz gerekir.
  • Tarife kapsamındaki hatlar FCT cihazlarında kullanılamazlar. Kullananlar 300 TL ile cezalandırılır.
  • Tarife kapsamında her yöne kısa mesaj tüm vergiler dahil 25,5 Kr’dur.

Avea 55 kontöre sınırsız konuşma paketi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Konu İle İlgili Yorum Yaz