Operatör Sorgulama

0

hangi operatör

Numara Hangi Operatörde, Numara Hangi Hatta Kayıtlı bunların hepsini BTK’nın resmi sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından hizmete sunulan servis ile hangi cep telefonu numarasının hangi operatörden hizmet aldığını öğrenmek mümkün. Numara sorgulama sistemi sizlere cep telefonlarının hangi operatörde olduğunu ve eğer taşıma işlemi yapıldıysa hangi operatörden hizmet aldığını bilgisiniz göstermektedir.

GSM operatörlerinin şebeke için ücretsiz dakikalarından yaralanmak isteyen aboneler ve faturalarında hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmak istemeyen GSM aboneleri için çok faydalı bir servis. Numarasını taşımış bir aboneyi aradığınızda uyarı alıyorsunuz ancak aradığınız abonenin hangi operatörde olduğunu öğrenemiyorsunuz.

Aradığınız No Hangi Operatör Sorgulaması Yapmak için Tıklayınız

Ayrıca şirketlere özel api ile numara sorgulama servisimiz vardır. Bilgiler Bilgi teknolojileri ve İletişim Kurumunun web serverından alınmaktadır. Herhangi bir değişiklik ve düzenleme yapılmamakla birlikte belli aralıklarla güncellenmektedir. Turkcell, Vodafone , Avea Hızlı operatör sorgulama, Api ile numara sorgulama, Toplu numara sorgulama sistemi vardır.

Konu İle İlgili Yorum Yaz