Turkcell BirFiyat

0

Hangi yönü ne kadara arıyorum diye düşünmeyin. Tüm Turkcell’liler, ev ve iş numaraları veya diğer operatörlerle konuşmak artık tek bir fiyat!

Birfiyat tarifesine geçip tek seferde 250 ve üzeri kontör yüklediğinizde 1 ay boyunca her yöne dakikası 1 kontöre, tek seferde 150 kontör yüklediğinzide 1 ay boyunca her yöne dakikası 2 kontöre, diğer durumlarda ise her yöne dakikası 4,84 kontöre konuşabilirsiniz.

BirFiyat tarifesine geçmek çok kolay. TARIFE BIRFIYAT yazıp ücretsiz olarak 2222’ye göndermeniz yeterli.

Notlar

Her yöne indirimli konuşabilmek için BirFiyat tarifesine geçiş yaptıktan sonra kontör yüklemek gereklidir. Tek seferde 250 ve üstü kontör yükleyenler, 1 ay boyunca, her yöne dakikası 1 kontöre konuşuyor. Tek seferde 150 kontör yükleyenler 1 ay boyunca, her yöne dakikası 2 kontöre konuşuyor. Diğer durumlarda (kontör yüklemediğiniz veya 100 kontör yüklediğinzi durumda) dakikası 4,84 kontöre konuşursunuz.

250 kontör yükleyip dakikası 1 kontöre konuştuğunuzda ücretlendirme dakikada 1, 150 kontör yükleyip dakikası 2 kontöre konuştuğunuzda ücretlendirme 30 saniyede 1, indirim almadan konuştuğunuzda ücretlendirme 12 saniyede 1dir.

150 veya 250 ve üstü kontör yüklediğinizde indirimli konuşmaya başladığınızı aşağıdaki kısa mesajlarla size bildireceğiz. Bu bilgilendirme mesajını aldıktan sonra indirimli konuşmaya başlayabilirsiniz.

150 kontör yüklediğinizde:

150 kontor yuklediniz, 1 ay boyunca her yone dakikasi 2 kontorden konusmaya basladiniz. 250 kontor yuklerseniz her yone dakikasi 1 kontore konusabilirsiniz.

250 kontör yüklediğinizde:

250 kontor yuklediniz, 1 ay boyunca her yone dakikasi sadece 1 kontorden konusmaya basladiniz. BirFiyatla her yone cok uyguna konusmaya devam edin.

İndirimli konuşma süreniz bitmeden önce, 30. günde, bir kısa mesajla bilgilendirilirsiniz.

10 Temmuz itibariyle BirFiyat tarifesinde Konbara uygulaması kalkmıştır. Bu tarihten itibaren kontör yüklemenizde Konbara kontörü kazanılmayacaktır. Mevcut Konbara kontörlerinizi kullanabilirsiniz. Konbara kontörleriniz, Birfiyat tarifesine geçtikten 1 gün sonra hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Birfiyat tarifesindekilerin Konbara kontörleri ise 11 Temmuz’dan itibaren hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/…feler/birfiyat

Konu İle İlgili Yorum Yaz