Turkcell İBB Cep Trafik

0

Turkcell’le trafiğe takılmayın.

İBBCepTrafik ile anlık trafik bilgisine, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden ulaşın

Turkcell ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir hizmeti olan İBBCepTrafik ile, anlık trafik durum bilgisine, dilediğiniz an ve dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Trafik ve yol bilgilerine, seyahat öncesinde sahip olma imkanı tanıyan İBBCepTrafik servisiyle, sürücü ve yolcular, cep telefonlarını kullanarak, günün her saatinde anlık trafik durum bilgilerine ulaşabilir.

İstanbul genelindeki yolculuklara rehberlik eden ve trafik yoğunluğuna göre alternatif güzergah sunulan programda, kullanıcılar cep telefonlarıyla, 175 noktadaki trafik görüntülerini canlı olarak izleyebilir ve 280 adet trafik ölçümleriyle hazırlanan Trafik Yoğunluk Haritası’ndan yoğunluk bilgilerini alabilir.

Bununla birlikte, İstanbul içinde seçilen iki nokta arasındaki tahmini seyahat süresi tespiti de İBBCepTrafik ile hizmete sunulan diğer bir uygulama.

İBBCepTrafik uygulamasını cep telefonunuza yüklemek için TRAFIK yazıp 7777 ’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Mesajı gönderdiğinizde cep telefonunuza link içeren bir mesaj gelir. İlgili adres linkine tıkladığınızda İBBCepTrafik uygulaması telefonunuza indirilmeye başlar.

Uygulama indirilmesi tamamlandıktan sonra kurulum işlemini yapabilirsiniz.

Daha sonra telefon modelinize göre Java uygulamalarının yüklendiği klasör altından uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Konu İle İlgili Yorum Yaz