Turkcell Kalan Dakika Sorgulama

0

Turkcell Kalan Dakika Sorgulama

SMS ile Turkcell paketinizdeki kalan dakikalarınızı sorgulayabilirsiniz. Bunun için KALAN yazıp 2222‘ye mesaj göndermeniz gerekiyor. Fakat cevap olarak gelen mesajda son 6 saat içerisindeki konuşmalar, smste ise son 12 saat içerisindeki kullanımlar dahil edilmeyebiliyor.

Turkcell Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmuyor. turkcell Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenmekte. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmıyor.

Faturalı İçin

Faturalı paketlerinizden ne kadar kaldığını aşağıdaki yöntemlerle ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz:

  • SMS ile öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • Arayarak öğrenmek için 0532 757 22 22’yi arayıp Tarife/Kampanya menüsünden işlem yapmanız yeterlidir, Paket Kalan bilgileriniz hemen size mesaj olarak gönderilecektir.
  • Telefonuzunun ekranına *159# yazıp arama tuşuna basarsanız Paket Kalan bilgileriniz hemen size mesaj olarak gönderilecektir.
  • Paket kalanınızı internet üzerinden öğrenmek için telefonunuzdan www.turkcell.com.tr adresine girebilir ya da Turkcell Online İşlem uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde www.turkcell.com.tr adresinden Hesabım’a giriş yaparak paketinizden ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

Konu İle İlgili Yorum Yaz